Каталог статей

Платное размещение статей
Всего статей: 678
Всего пользователей: 599606
О каталоге Правила каталога Как написать статью Контактные данные Как работать с каталогом

Як працевлаштуватися за кордоном українським стоматологам?

28 сентября 2015

Професія стоматолога є популярною і затребуваною по всьому світі. В Україні молодим спеціалістам важко працювати за фахом. Випускники медичних вузів стикаються з проблемою нестачі робочих місць, а відкрити власний стоматологічний кабінет не всім під силу. Тому все більше вітчизняних стоматологів задумуються над тим, щоб кардинально змінити своє життя і поїхати працювати за кордоном.

Шанси українських стоматологів

Сучасні реалії такі, що дипломи наших стоматологів дійсні лише на території України. Жодна інша країна наші документи про медичну освіту не визнає. Але є чимало держав, які завжди готові прийняти українських стоматологів. Та для їх офіційного працевлаштування за фахом необхідно пройти професійне навчання та практику, які обов’язково завершуються складанням іспитів. Розглянемо декілька країн, які пропонують спеціальні програми підготовки наших стоматологів для роботи за фахом.

Німеччина

Для стоматологів робота в Німеччині є завжди. Якщо спеціаліст зможе працевлаштуватися в цій країні, він зароблятиме великі гроші. Справа в тім, що професії лікаря і стоматолога являються в Німеччині одними з найпрестижніших і найбільш оплачуваних. Та щоб поповнити ряди медиків, треба бути справді хорошим спеціалістом і добре володіти німецькою мовою.

 

І ще один важливий момент – німці лікують зуби лише в приватних стоматологічних кабінетах. Тому кожен український стоматолог, який планує працювати в Німеччині, повинен бути готовий до відкриття власного бізнесу. Найманих стоматологів в цій країні немає. Єдина можлива вакансія для мігранта – робота асистентом, в функції якого входить стерилізація і подача інструментів.

Англія

Дипломовані стоматологи можуть працювати у Великобританії після навчання в аспірантурі та проходження практики. Для отримання медичної кваліфікації в Англії потрібно:

  1. Здати тести на визначення рівня англійської мови (IELTS) і знань в медичній області (PLAB). Тест IELTS можна здавати в Україні.
  2. Зареєструватися в професійній асоціації General Dental Council.
  3. Отримати ліцензію. Для іноземних стоматологів робота в Англії можлива лише за наявності цього документу.

Польща

Українські зубні лікарі можуть отримати можливість працювати в Польщі за спеціальністю, пройшовши наступні етапи:

  1. Підтвердження диплому.
  2. Здача мовного екзамену в Польській палаті лікарів.
  3. Отримання ідентифікаційного податкового номера.
  4. Проходження польської інтернатури. Для стоматологів вона триває 12 місяців і включає вивчення таких дисциплін: стоматологія, дитяча стоматологія, пародонтологія, хірургічна стоматологія, ортодонтія, протезування, швидка медична допомога, медичне право, біоетика.
  5. Здача заключного медичного екзамену.
  6. Отримання ліцензії в регіональній медичній палаті.

 

Для стоматологів і дантистів робота в Польща є завжди і оплачується дуже високо. Кожного року чимало українських лікарів проходять професійну підготовку і залишаються працювати в польських медичних закладах. Отож для працевлаштування за кордоном звертайтеся по цій зсилці - http://www.bezkordoniv.com.ua/.

Разместил: megainfocomua
Просмотров: 893