Каталог статей

Платное размещение статей
Всего статей: 678
Всего пользователей: 599606
О каталоге Правила каталога Как написать статью Контактные данные Как работать с каталогом

Відеонагляд в офісі

30 октября 2015

Система відеоспостереження для офісу, магазину або для будь-якого іншого комерційного підприємства дозволить віддалено контролювати роботу персоналу, аналізуючи відеоархів підвищити дисципліну праці, у разі кримінальних подій надасть неспростовні докази дій зловмисників. Для вирішення такого завдання буде потрібно побудувати систему, що складається з декількох відеокамер і відеореєстратора. Відеореєстратор записує відеосигнал на вбудований жорсткий диск і забезпечує доступ як до архіву, так і до поточного відеозображення.

Для побудови системи відеоспостереження за офісом, доцільно використовувати купольні кольорові камери, вони можуть кріпитися як на стіну, так і на стелю, корпус камери виконаний таким чином, що сторонній спостерігач не зможе визначити, у якому напрямку дивиться камера. Такі камери мають високу роздільну здатність (480-600 ТВЛ) та максимальну чіткість зображення. Сучасний офіс немислимий без доступу до всесвітньої мережі інтернет. Це дозволяє власникам мережевих відеореєстраторів отримати віддалений доступ до системи відеоспостереження через мережу з будь-якої точки світу. Відеозображення можна переглянути з комп'ютера, ноутбука, планшета і, навіть, з мобільного телефону, при цьому використовуючи можливості GPRS і 3G каналів передачі даних стільникових мереж. 

Програмне забезпечення, яке поставляється в комплекті, дозволяє об'єднати до 300 відеорістраторов в єдину систему і відкриває можливості повного управління по мережі. Ви зможете вести відеоспостереження за своїм офісом навіть на відпочинку і ваші співробітники будуть це знати. Варто відзначити, що використання віддаленого доступу у відеоспостереженні за об'єктами у кілька разів підвищує ефективність системи контролю, при цьому, суттєво знижуються витрати. Виходи USB та вмонтований DVD-RW дозволяють легко копіювати необхідну частину з відеоархіву на флеш-карти чи диски. Меню надзвичайно просте та зрозуміле у використанні, тому ви з легкістю оволодієте навичками управління відеоспостереженням у вашому офісі чи на підприємстві.

Вартість такої системи буде залежати від багатьох факторів. Чим більший розмір приміщення, тим більша кількість камер необхідна для встановлення. Який об'єм відео ви хочете зберігати. Чи бажаєте ви використовувати віддалене відеоспостереження та багато іншого. На нашому сайті http://i-teh.if.ua ви зможете ознайомитись з продукцією та вартістю наших послуг. Ми допоможемо підібрати індивідуальне рішення саме для вашого бізнесу.

Разместил: megainfocomua
Просмотров: 419