Каталог статей

Платное размещение статей
Всего статей: 678
Всего пользователей: 599606
О каталоге Правила каталога Как написать статью Контактные данные Как работать с каталогом

Декілька порад для першого побачення

16 июня 2014

Декілька порад для першого побаченняВам пощастило? Дівчина, фото якої сподобалось на сайті, погодилась на зустріч? Не хвилюйтесь! Тобто ні, хвилюйтесь, бо знайомства з дівчатами – річ важлива, особливо, якщо ви маєте серйозні наміри. Тож і підготуватись треба серйозно.

Перш за все треба визначитись, що одягнути: виглядати красиво і стильно на цій зустрічі вкрай необхідно. Улюблений святковий костюм? Дуже урочисто. Але це створить додаткову напругу і, напевно, зайву ніяковість. Можливо, обрати спортивний стиль? Досить демократично і комфортно. Але не завжди доречно, якщо не сказати легковажно… Отже, все спочатку. Відкриваємо шафу і… обираємо те, що на ваш погляд найбільше личить вам, в чому можна піти і на свято, і на прогулянку. Одяг, який підкреслить достоїнства і замаскує недоліки. В чому ви будете відчувати себе впевнено. Знайшлася така річ? Підстав для хвилювання стало менше.

Далі потрібно вирішити, куди піти під час зустрічі. Не намагайтеся справити враження на дівчину, запросивши одразу в дорогий ресторан. Ви ще не так близько знайомі, щоб уникнути відчуття зобов’язання після сплати по рахунку. Краще запропонуйте прогулянку містом, відвідайте парк, кафе, де вам ніщо не завадить поспілкуватися.

Всі розуміють, як складно з незнайомою людиною знайти теми для розмови, але зробіть все, щоб не виникло тяжкого мовчання. Підготуйте декілька цікавих історій, але не намагайтесь весь час розважати свою співрозмовницю. Розкажіть про себе, про свої захоплення. Задайте декілька запитань дівчині, продемонструйте свій інтерес до неї. Тільки не забувайте про відчуття міри, щоб спілкування не перетворилося в допит чи самопрезентацію. І ніяких залицянь і натяків! Дівчина повинна навчитись довіряти вам.

Можливо, після першої зустрічі ви відчуєте розчарування. Ваші сподівання не справдилися? Не робіть поспішних висновків: після декількох годин знайомства важко об’єктивно оцінити людину, побудувати  серйозні стосунки. В любому випадку не втрачайте надію, і ви обов’язково зустрінете дівчину, побачення з якою буде радісним і приємним для обох. Бо кожен заслуговує на щастя!

Разместил: megainfocomua
Просмотров: 807