Каталог статей

Платное размещение статей
Всего статей: 466
Всего пользователей: 599606
О каталоге Правила каталога Как написать статью Контактные данные Как работать с каталогом

Представництво у суді: скільки коштує хороший адвокат?

2 декабря 2014

АдвокатНа сьогоднішній день впевнено можна стверджувати, що професія адвоката дуже суперечлива. По-перше, багато громадян України в міру своєї необізнаності не вбачають різниці між адвокатом та юристом. Загалом, єдина відмінність в тому, що останні не наділені особливими повноваженнями, які передбачені Законом України «Про адвокатуру». Така, здавалося б, несуттєва особливість дозволяє адвокатам встановлювати значно вищу вартість своїх послуг, на що підловлюються багато клієнтів, яким не потрібен захист. По-друге, стандартизованих цін за адвокатську допомогу як таких не існує. Звичайно, абсолютне свавілля попереджено адвокатською палатою, яка встановлює регіональні рекомендовані середні ціни. Проте зрозуміло, що вказівка на «рекомендовані» та «середні» дозволяє імпровізувати.

Так пояснюється вільне ціноутворення серед адвокатів, а також той факт, що важко знайти однакову вартість у прайс-листах адвокатів за один вид послуг. Тому варто зауважити, що важливим фактором, який одразу продемонструє професіоналізм обраного Вами спеціаліста, є встановлення загальної вартості ще перед початком роботи. Річ у тім, що жоден адвокат (навіть з багаторічним досвідом і перемогою у резонансних справах) не може на 100% спрогнозувати розвиток процесу. Упередженість завжди видасть обізнаному клієнту непрофесіоналізм.

Якщо ж намагатися вивести останні середні цінові показники, то з’ясується, що вартість найдешевшої усної юридичної консультації коливається від 200 грн. Звісно, є імовірність знайти і за 100 грн, проте спеціалістів, не ознайомлених з внутрішньою ціновою політикою, також краще остерігатися, адже Ви залишитеся не вбереженими й від подібних професійних прогалин.

Найдорожче українцям обходиться захист з адміністративних та кримінальних питань. Зокрема, не розраховуйте, що на кримінальний процес Ви потратите менше, ніж 6000 грн. Є й деякі інші нюанси. Швидка правова допомога з повним залученням коштуватиме дорожче. Також пам’ятайте, що участь адвоката у досудовому слідстві, а також захист під час судового слідства оплачуються окремо.

Оскільки загальна сума виплачується клієнтом після вирішення справи, то є ще одна вагома ознака, за якою можна визначити, чи довіряти адвокату, чи ні і чи платити йому взагалі. Це можливість самостійного прийняття рішень клієнтом. Адвокат повинен тільки захищати.

Дізнайтесь більше на www.dlab.com.ua

Разместил: megainfocomua
Просмотров: 898