Каталог статей

Платное размещение статей
Всего статей: 466
Всего пользователей: 599606
О каталоге Правила каталога Как написать статью Контактные данные Как работать с каталогом

Буклетка – один із найбільших книжкових віртуальних маркетів в Україні

19 июня 2015

Купити спеціалізовану літературу в інтернет-магазині BookletkaКниги відіграють важливу роль у нашому житті. Особливо важливими для отримання знань завжди були підручники та різноманітні посібники, які стають вірними помічниками не лише протягом усього процесу отримання знань у навчальних закладах, але й допомагають самостійно засвоїти певний матеріал, необхідний людині. Проте знайти якісну літературу за доступною ціною досить складно. Але у нас в магазині це можливо.
Буклетка – один із найбільших книжкових віртуальних маркетів в Україні, на полицях якого легко можна знайти літературу з більшості шкільних предметів, а також велику кількість корисних джерел, виданих українською, російською або іноземною мовами.
Для зручності пошуку товар розділений за категоріями, предметами та дисциплінами, що значно скоротить час, витрачений на підбір необхідних книжок та подарує радість користування. Не важливо – шукаєте ви підручник чи словник для поповнення свого словникового запасу, все це ви знайдете лише в Буклетці. Оскільки книгарня працює з перевіреними компаньйонами, а також напряму з видавництвами як нашої країни, так і закордонними партнерами, ціни на товар не можуть не порадувати. Адже вони у нас на порядок нижче, ніж у схожих магазинах. Тож співвідношення ціна-якість порадує кожного клієнта, хто прагне мати лише найкращі друкарські роботи.
Приємно здивує й гарна система знижок для зареєстрованих користувачів та постійних клієнтів ресурсу, які матимуть змогу насолоджуватися книгами на 5-10% дешевше та отримати можливість безкоштовної доставки придбаного товару.
Ми працюємо з такими перевізниками як Нова Пошта та Укрпошта, які гарантують якість та цілісність перевезення та швидкість отримання Вашого замовлення. Сплатити легко можно зручним способом. Для користування доступна сплата за реквізитами, післяплата при отриманні або робота з картками Приватбанку.
Скористатися послугами та зробити замовлення можна на сайті, додавши необхідний товар до кошику та потім перейшовши за вказівками, заповнити всі необхідні поля і обрати найзручніші умови транспортування та сплати коштів. По можливості можна зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, та вказавши необхідні дані про видання, обговорити з менеджером комфортні умови та уточнити ціни.
Звертайтеся, ми завжди раді допомогти та подарувати насолоду спілкування з книгою! Відвідуйте наш сайт http://www.bookletka.com та здійснюйте покупки онлайн! Це дуже зручно!

Разместил: megainfocomua
Просмотров: 862